ADANA'DA YÜZ YÜZE RUSÇA ÖZEL DERS                                  ONLİNE UZAKTAN RUSÇA ÖZEL DERS

             2021-2022 EĞİTİM KAYITLARI BAŞLADI

                       KONTENJANIMIZ SINIRLI            

 

  

                                          

   

TÜRKİYE’DE TEK BİREYSEL YAKLAŞIMI OLAN EĞİTİM PROGRAMINA GÖRE ÇALIŞIN

 ÖĞRETMEN SADECE SİZE ÖZEL HAZIRLASIN: 

1- EZBERLEME YÖNTEMLERİ

2- YAZILI VE SÖZLÜ ÖDEVLERİ

3 - TELAFFUZ EGZERSİZLERİ

4- OKUMA METİNLERİ VE HİKAYELERİ

 KONUŞMAYA YÖNELİK EĞİTİM PROGRAMINA GÖRE ÇALIŞIN

     

    WhatsApp:  0544 820 21 20

  İyi bir derecede Rusça öğrenmek için sadece bu sitede çalışmak yeterli olmayacaktır. Gramerin belli konularla ilgili, telaffuz konusunda veya daha fazla örnek ve egzersiz konusunda bir uzmanın yardımına ihtiyacınız olacak. 11 senedir Skype aracıyla özel ders vermekteyim. Teknoloji gelişiminin bize sunduğu kolaylıktan faydalanıyoruz ve bu süreç içeresinde memnun kalmayan olmadı. Hatta, bulunduğumuz yerden ders işlemek, zamanın tasarrufu, ödevleri ve diğer materyalleri alma gönderme şekli bile, hem bana hem öğrencilerime belli avantaj ve kolaylık kazandırmıştır.

REFERANSLARIMIZ

Skype üzerinden özel derslerde size sunabileceklerim:

1.TELAFFUZ

Tecrübeme göre, telaffuz çalışması sürecini en kolay haline getirmek için ve en kısa sürede halledebilmek için, audio materyallerini dinlemenin yanı sıra öğretmen ile bire bir çalışmak gerekir. Kişisel yaklaşarak, zorlandığınız yerlerin üzerinde durarak, kolay gelen yerler için fazla zaman harcamadan, en hızlı şekilde maksimum sonuç  alabiliriz.

2. FİİLLİN ZAMAN ÇEKİMLERİ

Rusça ’da fiillin zamanları ve zaman çekimleri yeterince zor bir konu olduğunu herkes bilir. Fakat, fiillin zamanlara alışma dönemini hızlandırmak için ve çekimlerin ezberini kolaylaştırmak için, belli tekniklerin ve metotların var olduğunu fazla bilen yoktur.

3. İşlediğiniz konuyla ilgili egzersiz yaparak, test çözerek ve hatalarınızla ilgili tek tek öğretmenden açıklama alarak, emeğinizin karşılığı olarak kaliteli eğitimi almış olursunuz.

4. Kendi öğrencilerime işlediğimiz konuyla ilgili özel okuma parçaları sunuyorum. Böylece İşlediğimiz konuya alışıyoruz ve arkasından metin hakkında konuşarak, Rusça konuşma fırsatını elimizden kaçırmıyoruz.

5. Rusça altyapınız varsa, fakat eksikler ya da zorlandığınız konular varsa eğer, onların üzerinde çalışarak, kısa sürede problemi ortadan kaldırabiliriz.

6. Daha önce Rusça dili eğitimi aldıysanız, kaldığınız yerden çalışmaya devam edebiliriz.

7. Pratik yapmaya ihtiyacınız varsa; ya da Rusça’yı nadir kullandığınız için bildiklerinizi unutma durumu veya korku varsa – Skype aracıyla çalışmak sizin için ideal bir çözümdür.

8. YDS sınavına hazırlanmak için Skype aracıyla çalışmak verimli olur.

              Derslere başvurduğunuzda 30 dakikalık yüzyüze görüşme yapıyorsunuz. Bu görüşmede, öğretmen ile karşılıklı tanışıyorsunuz, Rusça seviyeniz ölçülüyor ve size göre eğitim programı belirleniyor, ödeme yolları konuşuluyor ve eğitim alacağınız günler ve saatleri belirleniyor. Programı kabul ederseniz eğitimlere başlıyorsunuz.

             Derslerin süresi 120 dakikaFiyatı ise 75 TL(indirimli) ve

100 TL(indirimsiz). Minimum - 5 derslik paketidir. Eğitim ücreti ders başlamadan önce, İŞ BANKASI veya ZİRAAT BAKNASI hesabına yatırabilirsiniz.

Alacağınız Online dersleri iptal edebilirsiniz ama iptali en az 5 saat önceden yapılmalıdır.

Ancak öğretmene haber vermeden derse gelmemeniz durumunda o ders yapılmış kabul edilecektir.

 Rusça ders almak için kayıt formunu doldurun ve iletişim adresine  gönderiniz. En kısa zamanda size döneceğim.

kayıt formu indir

iletişim 1

iletişim 2

iletişim 3