SİTEMİZ

 

                 «Kendimizi geliştirmenin sonu yoktur» bu sözler benim hayat felsefem olmuş. Kendini geliştiren insanlara saygım sonsuzdur.  Bu noktadan başlayıp, hem Rusça öğrenmek isteyenlere faydam olsun diye, hem de her bir öğrenci öğretmen için bir tecrübedir düşüncesiyle, bende kendimi öğretmen olarak geliştirmeye devam ediyor olmak düşüncesiyle,  bu siteyi kurdum.

                Fakat şimdiden uyarmak istiyorum, bazı konuları ancak öğretmen yardımıyla çalışmak gerek. Bu durumlar için sizlere özel ders  veya Skype üzerinden ders öneriyorum.

VİP RUSÇA ÖZEL DERS

REFERANSLARIMIZ

              Ayrıca Adana Rus Derneği "ADAGRAD" Yabancı Dil Kursu kapsamında:  

Rusça Kursu, Türkçe Kursu, Rusça Konuşma Kulübü, Türkçe Konuşma Kulübü

ADANA RUS DERNEĞİ "ADAGRAD" YABANCI DİL KURSU

            Bu sitede yeni başlayan öğrenciler de ve altyapısı olan öğrenciler de kendine göre çalışacak konuları bulabilir.

SİTEDEN RUSÇA DERS 

    Soru, yardım ve destek için benimle iletişime geçiniz. Ellimden geldiği kadarıyla sizlere dönmeye çalışacağım.

    Sitede çalışmaya başlamadan önce çalışacağımız metotlarla ilgili yazılarımı okuyun.

EĞİTİM METODU

    Ayrıca kullanacağımız kısaltmalarla ilgili de bilgi alın.

KISALMALAR     

               Online ders arşiv bölümümüzde kategorilere ve seviyelere göre ayırılmış, bu sitede yayınladığım bütün diyalogları, okuma parçaları,  audio materyalleri, sözlükleri ve tabloları alınmış olduğu derslerin sırasına göre  bulunmaktadır.

ONLİNE DERS ARŞİVİ 

Site arşiv bölümümüzde " RUSÇA HAREKET FİİLLERİ "  (A1-A2 SEVİYESİ) yayınlamış olduğum kitabından alıntılar, okuma metinleri, yayınladığım makaleleri, Rus müzik koleksiyonumuz Rusça şarkı sözleri ile ve Rus film ve dizi koleksiyonumuz (Rusça/Türkçe altyazılı) bulunmaktadır.

ARŞİV

                Bu sitede herhangi bir ders kitabından veya herhangi bana ait olmayan bir kaynaktan materyal yoktur. Gördüğünüz bütün metin, okuma parçaları, ufak diyaloglar dâhil, benim tarafımdan yazılmış ve telif hakları saklıdır ©, veya ünlü yazarların tarafından yazılmış ve metin düzenlemesi benim tarafımdan yapılmıştır.