SİTEMİZ

 

                 «Kendimizi geliştirmenin sonu yoktur» bu sözler benim hayat felsefem olmuş. Kendini geliştiren insanlara saygım sonsuzdur.  Bu noktadan başlayıp, hem Rusça öğrenmek isteyenlere faydam olsun diye, hem de her bir öğrenci öğretmen için bir tecrübedir düşüncesiyle, bende kendimi öğretmen olarak geliştirmeye devam ediyor olmak düşüncesiyle,  bu siteyi kurdum.

                 İçeriği henüz tamamlanmadan site açıyorum. Açıldıktan sonra materyalleri yüklemeye devam edeceğim ve bu konuda sizin isteklerinizi ve ihtiyaçlarınızı dikkate almaya çalışacağım. Fakat şimdiden uyarmak istiyorum, bazı konuları ancak öğretmenle bire bir çalışmak gerek. Bu durumlar için sizlere uzaktan ders (SKYPE aracıyla) konularını tek tek, ya da bir seviye paket şeklinde dersleri öneriyorum.

                 Bu sitede yeni başlayan öğrenciler de ve altyapısı olan öğrenciler de kendine göre çalışacak konuları bulabilir. Soru, yardım ve destek için benimle iletişime geçiniz. Ellimden geldiği kadarıyla sizlere dönmeye çalışacağım. Sitede çalışmaya başlamadan önce çalışacağımız metotlarla ilgili yazılarımı okuyun. eğitim metodu

                Ayrıca kullanacağımız kısaltmalarla ilgili de bilgi alın. kısaltmalar            

                Arşiv bölümümüzde kategorilere ve seviyelere göre ayırılmış, bu sitede yayınladığım bütün diyalogları, okuma parçaları,  audio materyalleri, sözlükleri ve tabloları alınmış olduğu derslerin sırasına göre  bulunmaktadır.

Rus müzik koleksiyonumuz Rusça şarkı sözleri ile bulunmaktadır.

Rus film ve dizi koleksiyonumuz (Rusça/Türkçe altyazılı) bulunmaktadır.

RUS FİLM VE DİZİ KOLEKSİYONUMUZ

RUS MÜZİK KOLEKSİYONUMUZ 

A1- A2 SEVİYESİ 

                Bu sitede herhangi bir ders kitabından veya herhangi bana ait olmayan bir kaynaktan materyal yoktur. Gördüğünüz bütün metin, okuma parçaları, ufak diyaloglar dâhil, benim tarafımdan yazılmış ve telif hakları saklıdır ©, veya ünlü yazarların tarafından yazılmış ve metin düzenlemesi benim tarafımdan yapılmıştır.