HAREKET FİİLLERİ

DİKKATİNİZE:  Elimden geldiği kadarıyla mesajlarınızı cevaplamaya çalışacağım. Mesajınızı bırakırken, bahsettiğiniz dersi ve konuyu mutlaka belirtiniz. Sorularınızı ve yorumlarınızı bırakmak için tıklayınız

ONLİNE SATIŞI BAŞLAMIŞTIR

 

 

FİYAT: 25,00 TL

kargo ücreti dahil

SATIN ALMAK İSTEDİĞİNİZ KİTAP BEDELİNİ BİZLERDEN ALACAĞINIZ HESAP NUMARASINA YATIRIP DEKONTU VE İLETİŞİM BİLGİLERİNİZİ TARAFIMIZA İLETMENİZ YETERLİ OLACAKTIR. SİPARİŞLER HER PAZARTESİ VE PERŞEMBE KARGOLANACAKTIR.

SİPARİŞ İÇİN:

ruscahareket@gmail.com

WhatsApp Sipariş Hattı:

+905448202120

 

            Bu çalışmada Rus dilini yabancı bir dil olarak öğrenen Türk öğrencilerinin karşılaştıkları en önemli ve en zor konu olan hareket fiil biçimlerinin tüm zamanlardaki çekimlerine ve emir kiplerine yer verilmiştir. Rusça hareket fiillerini konu alan bu 1.kitap A1-A2 seviyesinde Türkçe anlatımlı olup 42 boşluk doldurma alıştırması, 40 ayrı test ve 10 adet örnek metinden oluşmaktadır. Hareket fiilleri ile kullanılan zaman kalıplarının Türkçe anlatımlı tabloları kitapta yer almaktadır. Buna ek olarak isim, sıfat, kişi ve iyilik zamirlerinin çekim tablolarını da içermektedir.

           Bu kitabın hedefi - öğrencilerin, hareket fiillerini öğrenirken öğretmen desteği duymadan başarıya ulaşmasıdır.26 farklı öğrenci ile 1 yıl boyunca deneme çalışması yapılmış ve öğrencilerin başarı oranının %95 olduğu gözlenmiştir.

           Bu el kitabı, Rus Dili ve Edebiyatı bölümünde okuyan öğrencilerin, Rusça eğitimi veren öğretmenlerin ve Rus Dilini öğrenmek isteyen herkesin rahatça kullanabileceği niteliktedir.